Co u nás najdete

Jen co k nám vejdete, zavoní Vám čerstvě namletá káva, kterou si necháváme vozit přímo z pražírny. Nabízíme také výbornou čokoládu, v sychravém počasí Vám uvaříme silný čaj nebo svařáček. Nabízíme domácí mini zákusky a makronky, které jsou denně čerstvé, čokoládové pralinky a lízátka od "paní" čokolády ze Slovenska a jíné dobroty.

 

 

V části kavárny je šicí dílna, kde prodáváme  látky z českého kanafasu a máme pro Vás také k dispozici vzorník látek, z kterých můžete vybírat. Můžete si u nás nechat ušít závěsy, povlečení, ubrusy, prostírání,  originální hračky.

 

          Otevřeli jsme "Ježíškovu poštu". Můžete si u nás koupit "Dopis Ježíškovi" s obálkou a razítkem. Na vstupních dveřích najdete poštovní schránku, kde Ježíšek vybírá pravidelně poštu od dětí, aby se jim rozsvítily oči u vánočního stromečku.

Image

Image

 

         

 

         V I. NP je obchod s nábytkem, starým porcelánem, sklem, obrazy, starými lustry, šitými ubrusy a prostíráním. Naleznete zde i dětský pokoj, kde si můžete koupit povlečení, polštářky, šité a háčkované hračky, girlandy, rámečky na obrázky.

ImageImage

 

        

Prvotní myšlenka Ráje na zemi byla vytvořit příjemné místo pro lidi, kteří se u nás setkávají. Můžou si nakoupit hezké věci, přitom popíjet kávu nebo vínko u domácího zákusku, nasávat atmosféru Velikonoc, Vánoc a všech sluníčkových i pochmurných dnů.

Návštěva Ráje - pohlazení pro každého, kdo přijde.

 

 

                                                              Těší se na Vás tým Ráje na zemi.